Oversigt over medarbejdere

Kvalitetsansvarlig for energimærkning

Stine Møller Jacobsen

Medejer, bygningssagkyndig og energikonsulent

Søren Bering

Bygningssagkyndig og energikonsulent

Per Hyttel Mortensen

Bygningssagkyndig og energikonsulent

Carl Johan Sørensen

Medejer, bygningssagkyndig og energikonsulent

Ulrik Bakmann

Energikonsulent, Administrativ medarbejder

Lars H. Jørgensen

Administrativ medarbejder - afd. Aalborg

Janne Pedersen

Ingeniør, bygningssagkyndig, energikonsulent

Jens Olling

Bygningssagkyndig og energikonsulent

Claus Piet Høyer

Partner, centerleder, bygningssagkyndig og energikonsulent

Lars Vestergaard

Byggetekniker og energikonsulent

Hans Kolding

Administrativ medarbejder

Inga Odefey

Partner, bygningssagkyndig og energikonsulent

Ole Dammark Knudsen

Bygningssagkyndig og energikonsulent

Anke Gerdes

Bygningssagkyndig og energikonsulent

Laurits Lykke Jensen

Partner, bygningssagkyndig og energikonsulent

Lars Højris Nielsen

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Steen Bøgelund

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Henrik Ludvigsen

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Jan Heiner Nielsen

Bygningsssagkyndig & Energikonsulent

Claus Rye Ørum

Centerdirektør og Partner, Bygningssagkyndig og energikonsulent

Gert Backman

Partner, bygningssagkyndig og energikonsulent

Lars Heise

Bygningssagkyndig, Energikonsulent og Kvalitetsansvarlig

Mona Alslev

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Annette H. Christensen

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Claus Peter Mathiasen

Blowerdoor- og Termografikonsulent

Per Michael Mikkelsen

Koordinator - Afd. Sydvestjylland

Dorte Bøgh Ulrich

Bygningssagkyndig - Afd. Sydvestjylland

Hans Skjøth

El-tekniker - Afd. Sydvestjylland

Kenn Andersen

Funktionschef koordinering & support Salg og marketing

Anette Flindt Dahl

Bygningssagkyndig og energikonsulent

Jan Nygaard Nissen

Centerdirektør og Bygningssagkyndig

Otto Blomberg

Bygningsingeniør, Bygningssagkyndig og energikonsulent

Christina Albers

Ingeniør, Bygningssagkyndig og energikonsulen

Jens Larsen

El-tekniker, Energikonsulent og kvalitetskoordinator

Lars Klüwer Larsen

El-tekniker og energikonsulent

Jacob Rasmussen

Koordinator og administration

Dorthe Frost

Arkitekt og Bygningssagkyndig

Bjarne Hempler

Bygningskonstruktør, Bygningssagkyndig og energikonsulent

Jacob Reimer Madsen

Indehaver, bygningssagkyndig og energikonsulent

Torben Rømer Jørgensen

Bygningskonstruktør, BTH Bygningssagkyndig, Energikonsulent, Partner og indehaver

Jan Holm Møller

Byggetekniker og Kvalitetskoordinator

Heidi Petersen

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Jesper Kjær

Partner, Centerleder, Bygningssagkyndig og energikonsulent

Martin Håkonsson

Partner, Bygningssagkyndig, energikonsulent og Arkitekt.

Robert Grünberger

Bygningssagkyndig og energikonsulent

Lasse Poulsen

Bygningssagkyndig og energikonsulent

Michael Skovgaard

Bygningssagkyndig, energikonsulent og skimmelrådgiver

Lars L. Kragenskjold

Bygningssagkyndig og Energikonsulent, Partner

Søren Funch Jensen

Bygningssagkyndig og Energikonsulent, Partner

Christian Funch

Administrativ medarbejder og IT konsulent

Nikolaj Funch Jensen

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Jørgen Boe Larsen

Bygningssagkyndig og Energikonsulent EM & EM+ og Blower door

Ole Lentz

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Niels Bertel Hansen

Bygningssagkyndig, Energikonsulent EM, EM+ og El-tekniker

Tommy Horst Grenander

Bygningssagkyndig og Energikonsulent

Rune Andersen

Bygningssagkyndig og Energikonsulent, Partner

Steffen Albrektsen